SOCIAL media VIDEO.

Naszym pierwszym głównym obszarem działania jest internet. Tworzymy krótkie formy filmowe, które przemierzają jego obszary promując Waszą ideę, zapadając w oko i docierając do odpowiednich odbiorców. Tak jak tego potrzebujecie.

Studio Manilov realizuje filmy reklamowe, branżowe i wizerunkowe „szyte na miarę” klienta (Instagram Reels, YouTube bumper ads i wiele innych). Łączymy wysoką jakość usług z szybkim wykonaniem, ponieważ wiemy jak bardzo ważny jest dla was czas. Wykonujemy projekty zarówno na podstawie wizji klienta jak i proponujemy własne rozwiązania. Międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najświeższych produktów video. W naszej ofercie znajdziecie zarówno filmy reklamowe jak i krótkie filmy z przeznaczeniem na Facebook, Instagram, TikTok czy YouTube. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio poniżej oraz składania zapytań w celu poznania całej oferty.

Filmy dla firm video branżowe

Branża ubezpieczeniowa

Kampania zrealizowana na 25-lecie STBU. Od 25 lat STBU daje Impuls Bezpieczeństwa i dba o ochronę ubezpieczeniową setek polskich firm. Na bezpieczeństwo patrzą szeroko. I bardzo kreatywnie. Dostrzegają je na przykład w naturze. 

Branża medyczna

Rejestrator AIDMED ONE posiada kilka modułów służących do pomiaru parametrów fizjologicznych. Sygnał EKG jest zbierany za pomocą jednokanałowego modułu poprzez silikonowe elektrody umieszczone na pasie zakładanym na klatkę piersiową. Nasz pokazuje proces montażu urządzenia.

Branża stolarska

Co ma wspólnego proces produkcji drzwi z tworzeniem najpiękniejszych kobiecych kreacji? Nakręcony przez nas film pokazuje proces wymiarowania i szycia… sukienki i prawdziwych drzwi marki CAL. Produkcja powstała w oparciu o prawdziwe historie, dom i ludzi, dlatego wystąpiła w niej sama Dyrektor Zarządzająca CAL, która przechodzi przez markowe drzwi w kreacji marki Patrizia Aryton. 

Filmy reklamowe - nasz showreel Kampanie i filmy wizerunkowe

Social Media Video Przykłady produkcji YouTube shorts | IG Reels | TikTok

Zapraszamy na nasz Instagram po więcej przykładów produkcji i backstage

[instagram feed="1704"]

Potrzebujesz video? Wyślij zapytanie!

Elżbieta Manuiło, Studio Manilov, produkcja filmów i video w Gdańsku
core logo

Elżbieta Manuiło

info@studiomanilov.eu
+48662950098