OFERTA Jakiego video potrzebujesz?

Videorelacje z konferencji i eventów

Jesteś organizatorem konferencji, eventu czy ważnej gali i zależy Ci na uwiecznieniu najważniejszych momentów? Do tego zadania nie ma lepszego medium niż video. W ciągu kilku minut zawrzemy wideo relację z Twojego wydarzenia i oddamy jego klimat. Wideo relacja to jedna z najlepszych form inwestycji w wizerunek firmy w internecie. Video promocyjne skutecznie pomorze rozreklamować Twoją imprezę. Realizujemy videorelacje na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całej Polski.

Social Video Instagram Reels & TikTok

Video jest obecnie jedną z najpopularniejszych form przekazu treści w internecie. Krótki spersonalizowany klip na stronie internetowej lub Facebooku w formie wideo produktowego czy wideo instruktażu potrafi skutecznie przekazać informacje jakich szukają Twoi klienci, zachęcić ich do zakupu Twoich produktów czy usług lub zwiększyć świadomość marki. Zajmujemy się produkcją Instagram reels/rolek oraz filmów na TikToka dla marek. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Wsparcie i produkcja kanałów YT

Odpowiadanie na problemy i potrzeby klientów w formie video to strzał w 10! Własny kanał na YouTube z filmem wizerunkowym, zawierający starannie zaplanowane, spersonalizowane treści video z dobrym SEO może okazać się przełomowym momentem dla Twojej marki. Pomagamy zrobić to dobrze. Prócz produkcji materiałów video i YouTube shorts wykonujemy optymalizację kanału YouTube w formie BASIC lub VIP. Prowadzimy również grupę wsparcia na FB. Zainteresowany? Zadzwoń!

Oprawa wizualna, mapping 3D

Szukasz nowych sposobów promocji, by wyróżnić się spośród konkurencji? Chcesz uświetnić ruchomym obrazem ważne dla Ciebie wydarzenie lub zatrząść światem visual merchandising? Mapping 3D to projekcja multimedialna dedykowanych animacji na obiektach, budynkach oraz ekranach ledowych – również w formie hologramu. Tworzymy animacje pod mapping, zajmujemy się również techniczną koordynacją projekcji oraz realizacją.

Animacje korporacyjne i filmy biznesowe

Pomożemy Ci zaprezentować Twoją firmę i przyświecające jej wartości w formie video. Realizujemy wewnętrzne filmy biznesowe jak i historie opowiadane oczami klientów. Pozwól działać narracji w filmie wizerunkowym, aby wzbogacić przekaz swojej marki, zyskać większe zaufanie oraz nowych klientów. Film wizerunkowy to świetny sposób na skrócenie dystansu. Napisz do nas o swoich pomysłach, a my pomożemy je zwizualizować.

Stylizowane sesje produktowe FOTO + VIDEO

Szukasz wyróżniających się zdjęć produktowych i filmów? W wyniku sesji produktowej możesz otrzymać stylizowane zdjęcia produktowe, krótkie filmiki przygotowane pod Instagram, Facebooka oraz TikToka oraz film kampaniowy. Dostarczymy Ci materiały online wraz z propozycją kolejności publikacji. Skontaktuj się by uzyskać więcej informacji.

Zapraszamy na nasz Instagram Po więcej przykładów produkcji i backstage

[instagram feed="1704"]