logo reels storytelling

LISTA OCZEKUJĄCYCH na Warsztaty z kręcenia rolek REELS Storytelling w pop club studio

Zapisz się na Listę Oczekujących, by jako pierwszy/a otrzymać informację o nowym terminie warsztatów.

*Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kopia Kopia Warsztaty Reels Storytelling starter pack Post na Instagram Kwadrat

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach z rolek?

Widzisz jak wszyscy dookoła na Facebooku i Instagramie wrzucają rolki pokazując z powodzeniem kulisy swojego biznesu? Chciałbyś/chciałabyś naturalnie opowiadać o swoim biznesie za pomocą obrazu w sposób estetyczny i niewymuszony?

Te warsztaty dla Ciebie jeśli:

– Brak Ci pomysłów na kręcenie rolek ukazujących codzienność/kulisy/produkt,

– Nie wiesz jak się do tego zabrać do kręcenia video telefonem,

– Stresuje Ciebie kręcenie telefonem,

– Chciałabyś/chciałbyś kręcić więcej rolek, ale nie chcesz “po prostu” gadać do telefonu,

– Nie jesteś zadowolony/zadowolona z nakręconego dotychczas materiału lub chciałabyś/chciałbyś go ulepszyć,

– Robienie rolek wydaje Ci się skomplikowane i czasochłonne,

– Chciałabyś by Twoje video było estetyczne i zgodne z DNA marki.

Jak wyglądają warsztaty z kręcenia rolek?

Teoria

By wziąć udział w warsztatach nie potrzebujesz żadnej fachowej wiedzy, kręcenie i montowanie rolek dzięki systemowi, który poznasz na warsztatach będzie super proste! Na warsztatach omówimy następujące kwestie:

Funkcje video w telefonie i jak z nich korzystać, Jak trzymać i ustawiać telefon podczas kręcenia video wrażeniowego, Kadrowanie telefonem, Oświetlenie – światło naturalne vs światło sztuczne, Co pokazywać w kadrze na telefonie oraz o czym opowiadać za pomocą obrazu.

Praktyka

Podczas warsztatów z kręcenia rolek REELS Storytelling masz bezpośredni kontakt z instruktorem oraz dostęp do zasobów w studio. Nauczysz się standardowych typów ujęć video na telefonie, z których stworzysz swój osobisty bank ujęć. Zapoznasz się z szablonami, które oszczędzą Twój czas i nauczysz szybkiego i skutecznego montażu rolek w trendach. Na warsztatach poznasz przykłady i przećwiczysz następujące typy rolek: Reels daily/weekly vlog, Backstage reels, Before and after reels & Showcase. 

Narzędziownik

Każdy z uczestników dodatkowo otrzyma powarsztatowy workbook z gotowymi 20 szablonami rolek oraz narzędziownikiem video. Dzięki tej bazie będziesz mogła/mógł z sukcesem przygotować materiał na 3 miesiące publikacji w Social Media.

Po warsztatach nakręcenie i zmontowanie fajnej i estetycznej rolki to będzie „pestka”!


Kto prowadzi warsztaty?

warsztaty rolki reels video, darmowy kurs online Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło-Lesicka

Cześć. nazywam się Ela.

Jestem ekspertką w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok) oraz nowych multimediów (oprawa wizualna, mapping 3d), właścicielką Studio Manilov, założycielką i współwłaścicielką Pop Club Studio, coachem SIT (Systematic Inventive Thinking).

Jako videographer i produkuję profesjonalne filmy reklamowe na potrzeby internetu z kobiecą intuicją. Prowadzę szkolenia z produkcji video dla firm i marek, tworzę kursy online w tematyce social media. Moje prace wizualne reprezentowały Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. Amsterdamie, Londynie czy Kassel.

Opinie uczestników o warsztatach

 • Zrzut ekranu 2023 04 7 o 11.15.57

  "Było SUPER. Prezentacja zrobiła dobrą robotę i bariera oko/telefon/mózg została pokonana. Bardzo odkrywczy był dla mnie wątek szablonów. Towarzystwo fajne. Jestem zainteresowana kolejnym warsztatem :)"

  Agata Dutkowska
 • Zrzut ekranu 2023 04 7 o 11.13.45

  "Najbardziej podobała mi się prezentacja popularnych typów rolek z przykładami , które można zastosować + przejście przez funkcje aparatu w telefonie i pokazanie możliwości edycji bez dodatkowych programów."

  Leszek Warzecha
 • uczestnicy warsztaty z kręcenia rolek reels storytelling tomasz lesicki musth

  "Już w trakcie warsztatów zmontowałem według wskazówek kilka rolek i od tego czasu regularnie używam systemu pracy, jakiego się tam nauczyłem. Korzystanie z tych wskazówek pozwoliło mi skrócić czas przygotowywania i publikacji rolek o jakieś 80% mojego czasu. Polecam każdemu, kto ceni swój czas!"

  Tomasz Lesicki

Zapisuję się na Listę Oczekujących, by jako pierwszy/a otrzymać informację o nowym terminie warsztatów z kręcenia rolek.

chcę zwiększyć moją widoczność w internecie
chcę rozwijać moją markę
chcę ugruntować swoją pozycję eksperta
chcę dotrzeć do moich odbiorców

[mailerlite_form form_id=1]

*Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.
W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Interesują Ciebie warsztaty grupowe w innej lokalizacji, indywidualne lub online? Wyślij wiadomość i dowiedz się więcej o możliwościach szkoleniowych.

Elżbieta Manuiło, Studio Manilov, produkcja filmów i video w Gdańsku
core logo

Elżbieta Manuiło

info@studiomanilov.eu
+48662950098