WŁASNY KANAŁ NA YOUTUBE

Odpowiadanie na problemy i potrzeby klientów w formie video to strzał w 10! Własny kanał na YouTube z filmem wizerunkowym, zawierający starannie zaplanowane, spersonalizowane treści video z dobrym SEO może okazać się przełomowym momentem dla Twojej marki. Pomagamy zrobić to dobrze. Prócz produkcji, montażu i dystrybucji materiałów video wykonujemy audyt kanału YouTube w formie BASIC lub VIP, udzielamy konsultacji YouTube oraz poprawiamy SEO filmów. Prowadzimy również grupę wsparcia na FB. Zainteresowany? Zadzwoń!

Czego potrzebujesz? Zapoznaj się z naszymi usługami YouTube.

Konsultacja YouTube

Chciałbyś założyć kanał, ale nie wiesz jakie filmy będą najlepsze dla Twojej strategii wizualnej lub w jaki sposób nagrywać? Założyłeś kanał YouTube, ale nie jesteś zadowolony z ilości wyświetleń i subskrypcji? Chciałbyś by Twój kanał YouTube stał się pierwszym elementem lejka sprzedażowego? Zgłoś się na 1-godzinną konsultację online o charakterze warsztatowym w cenie 150 zł.

Audyt kanału YouTube BASIC

Audyt statystyk i pozycjonowania filmów, technicznych elementów kanału, brandingowych elementów kanału – wydanie rekomendacji w postaci raportu pdf + 1h instrukcji online do wprowadzenia zmian samodzielnie.

Audyt kanału YouTube VIP

Audyt statystyk i pozycjonowania filmów, technicznych elementów kanału, brandingowych elementów kanału – wydanie rekomendacji w postaci raportu pdf + 1h konsultacji oraz wprowadzenie rekomendowanych zmian. Miesięczna opieka nad kanałem i jego statystykami, moderacja komentarzy, interakcji oraz monitoring popularności, tagów i SEO.

Zapraszam do kontaktu.

elżbieta manuiło studio manilov
logo studio nowe

Elżbieta Manuiło 

info@studiomanilov.eu
+48662950098