Zapraszamy do

Pop Club Studio w Gdańsku

Studio znajduje się w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu. Można realizować w nim produkcje lifestylowe, zdjęcia i filmy produktowe, filmy instruktażowe, video nagrania na YouTube oraz wiele innych produkcji. 

Wyposażenie

studio fotograficzne gdansk

Istnieje wiele możliwości aranżacji przestrzeni zdjęciowej. Do dyspozycji na miejscu: kolorowe tła fotograficzne w różnych formatach, dedykowana biblioteka propsów #popshapes, profesjonalne oświetlenie. Więcej na Instagramie Pop Club Studio.

studio filmowe gdansk sopot

Przykłady produkcji

BUTIKOWE STUDIO FILMOWE I FOTOGRAFICZNE

Zapraszamy do realizacji profesjonalnych produkcji filmowych w przestrzeni naszego studia filmowego, na miejscu wiele opcji aranżacji, oświetlenie, propsy – do dyspozycji ponad 100 m2 zaaranżowanej przestrzeni w kamienicy z zapleczem kuchennym. Filmy mogą być realizowane przez nas, istnieje również możliwość wynajęcia studia pod własną produkcję, w tym celu prosimy o kontakt przez formularz poniżej w celu poznania terminów.

FILMY INSTRUKTAŻOWE I TUTORIALE

W studio nagraniowym w Gdańsku możesz zarejestrować krótkie lub dłuższe video instruktażowe oraz tutoriale. Trening video jogi, produkcja makeup tutorial czy też nagranie eksperckiego kursu online – wszystko to zrealizujesz na ulicy Politechnicznej 9/5.

Przykładowe zdjęcia produktowe i wizerunkowe w studio

Zdjęcia wykonane przez Paulinę Haak

Potrzebujesz video/zdjęć? Wyślij zapytanie!

Elżbieta Manuiło, Studio Manilov, produkcja filmów i video w Gdańsku
core logo

Elżbieta Manuiło

info@studiomanilov.eu
+48662950098